Pravidla půjčovny

Rezervace:
Veškeré objednávky z půjčovny jsou považovány za závazné až po potvrzení termínu zápůjčky na základě kontroly volného inventáře. Systém neumožňuje ihned danou věc zarezervovat na daný termín.
V případě zájmu o více informací, volné termíny a další fotografie k použití zapůjčených věcí pište na mail info@nejkrasnejsi-svatba.cz, obratem Vám sdělíme, zda požadovaný produkt je volný na termín Vaší svatby a sdělíme více podrobností. Můžete také volat na telefonní čísla 739 411 966.

Předání a vrácení inventáře půjčovny:
Inventář vydáváme při osobním odběru v Brně na adrese Kristenova 5, čas předání dle dohody. Inventář je zpravidla zapůjčen na 4 dny. Obvykle se vyzvedává ve čtvrtek. Po dohodě je možné zapůjčit dekorace i na více dní. Při osobním převzetí si zákazník dopravu zajišťuje sám, pokud není výslovně dohodnuta doprava ze strany poskytovatele.
Inventář půjčovny lze u položek, u nichž je to uvedeno, možno zasílat po celé ČR prostřednictvím služeb České pošty na adresu zákazníka.

Zakazník po převzetí zásilky překotroluje její stav, zda dorazila kompletní, nepoškozená přepravou v odpovídajícím stavu, na pozdější reklamace nemůžeme brát zřetel.

U položek inventáře půjčovny se nejedná o nové zboží, dekorace jsou pouze k zapůjčení,položky již byly použity na výzdobě nebo v dekoraci a mohou tedy vykazovat nedokonalosti vzniklé jejich použitím.

V případě zájmu o zaslání inventáře půjčovny u nichž je uveden pouze osobní odběr (neboť se jedná o rozměrné položky nebo křehké položky) je po dohodě možno odeslat i prostřednictvím jiné přepravní společnosti na vlastní riziko zákazníka.
Přepravu na doručení a vrácení zapůjčených dekorací zpět na adresu Kristenova 5, 624 00 Brno, hradí zákazník.
Dekorace odesíláme v týdnu konání akce na adresu zákazníka, tak aby je nejpozději ve čtvrtek (v případě víkendové akce) měl u sebe. Zákazník se zavazuje dekorace odeslat zpět na adresu poskytovatele ihned v pondělí následující po víkendu, na nějž byly dekorace zapůjčeny, tak aby vypůjčené dekorace byly vráceny nejpozději ve středu.

 

Cena půjčovného:
Cena půjčovného je tvořena cenou za výpůjčné zboží a vratnou kaucí, která vám bude navrácena bezprostředně po vrácení zapůjčených svatebních dekorací v původním a nepoškozeném stavu.
Půjčovné i vratnou kauci lze zaplatit bezhotovostně převodem na účet, dobírkou při převzetí balíku, nebo hotově při osobním odběru.
Vratná kauce bude zákazníkovi vrácena hotově při osobním předání dekorací nebo prostřednictvím bankovního převodu na účet zákazníka nejpozději do 5 pracovních dní od vrácení dekorací a poskytnutí čísla účtu.
Zapůjčené zboží je zákazníkovi předáno po uhrazení celkové částky a složení uvedené vratné kauce (hodnotu vypůjčeného zboží bude zákazník znát vždy předem, celková cena je závislá na celkovém počtu vypůjčených dekorací a individuálních přízdob a úprav dekorací na přání).
Pokud bude půjčené zboží navráceno poškozené, bude zákazníkovi vrácena pouze poměrná část kauce. Z kauce bude zaplacena oprava zboží.
Pokud bude zboží navráceno zničené či nebude navráceno včas nebo vůbec (z jakéhokoliv důvodu), pak kauce v celé výši propadá.
Zákazník odesláním objednávky potvrzuje, že souhlasí s pravidly půjčovny, platebními a dodacími podmínkami.